فروش ویژه ! بسته ایمنی خانه هوشمند در مواقع زلزله مشاهده عکس بزرگتر

بسته ایمنی خانه هوشمند در مواقع زلزله

جدید

1 ریال

بسته ایمنی خانه هوشمند در مواقع زلزله بسته ایمنی است که میتواند خانه شما را در برابر این بلای طبیعی ایمن و از خسارات احتمالی بکاهد.

توضیحات

معرفی اجمالی پک ایمنی خانه هوشمند در مواقع زلزله

بسته ایمنی خانه هوشمند در مواقع زلزله ... زلزله از آن دسته بلایای طبیعی است که رخ دادن آن قابل پیش بینی نیست. کشوری همچون ژاپن که دارای پیشرفته ترین دستگاه های هشدار زلزله است تنها موفق به پیش بینی زلزله چند ثانیه قبل از آن است. با اینکه ما انسانها هنوز نتوانسته ایم وقوع زمین لرزه یا همان زلزله را پیش بینی کنیم، اما به کمک فناوری روز دنیا می توانیم از شدت خسارات جانی و مالی در زمان وقوع زلزله بکاهیم.

در این بخش بسته ایمنی را به شما معرفی می نماییم که بتواند خانه شما را در برابر این بلای طبیعی ایمن و از خسارات احتمالی بکاهد. با هم مروری می اندازیم به قابلیت های فراوان این بسته ایمنی.

نقاط امن خانه و راه خروج اظطراری

در موقع زلزله یکی از تصمیماتی که می بایست با حفظ خونسردی و در کمترین زمان ممکن بگیریم، پناه بردن به مناطق امن در خانه است. برای کمک در زمان این تصمیم گیری ما می توانیم از قبل نقاط امن خانه را با رشته های نوری RGBW و یا رشته های نوری RGB مشخص نماییم. در زمان وقوع زلزله این رشته های نوری با فرمان کنترلر مرکزی خانه هوشمند شروع به روشن شدن (به رنگ دلخواه کاربر) می شوند و جای امن خانه در این موقع را به شما نشان می دهند. البته با کمک این رشته های نوری نیز می توانید راه خروج و یا راه خروج اظطراری را برای ساکنین خانه یا ساختمان نشان دهید.

بسته شدن شیرهای گاز، آب و یا دیگر مایعات

در موقع زلزله و با توجه به بزرگی آن، یکی از اتفاقات ناگواری که ممکن است بیافتد، ترکیدگی لوله آب، گاز و یا دیگر مایعات است. برای حل این مشکل می توانیم از کنترل کننده هوشمند شیر استفاده نماییم. این کنترل کننده در زمان وقوع زمین لرزه و با فرمان کنترلر مرکزی خانه هوشمند بلافاصله بسته شده و جریان گاز، آب و دیگر مایعات را از شیر اصلی قطع می نماید.

روشن شدن اتوماتیک فن هواکش یا هود

اگر در زمان زلزله در خانه بصورت اتفاقی آتش سوزی اتفاق بیافتد و فضای خانه را دود فرا بگیرد، با روشن شدن اتوماتیک فن هواکش و یا هود دود اضافی از خانه و یا ساختمان به بیرون انتقال می یابد. یک ماژول On/Off در این موقع و با فرمان کنترلر مرکزی خانه هوشمند  می تواند فن هواکش و هود را روشن می کند تا از حجم دود ناشی از آتش سوزی کاسته شود.

جمع شدن اتوماتیک پرده، شید و سایبان

اگر در زمان زلزله در خانه بصورت اتفاقی آتش سوزی اتفاق بیافتد، این آتش به کمک پرده، شید و یا سایبان براحتی می تواند گسترش پیدا نماید. یک ماژول پرده هوشمند در این موقع و با کمک کنترلر مرکزی خانه هوشمند به سرعت می تواند پرده، شید و سایبان را جمع نماید تا از گسترش آتش سوزی کاسته شود.

پخش صدای آزیر با صدای بلند (قابل تنظیم) بصورت هوشمند

در زمان وقوع زلزله مخصوصا در شب یا نیمه شب و با کمک یک آژیر خطر داخلی می توان افراد و ساکنین خانه و یا ساختمان را مطلع نمود. یک آژیر خطر داخلی بصورت هوشمند و با فرمان از کنترلر مرکزی خانه هوشمند می تواند ساکنین را از یک اتفاق ناخوشایند مطلع نماید.

برنامه ریزی، سناریو نویسی، مدیریت و ارسال پیام

تمامی دستگاه ها، ماژول ها و چراغ های معرفی شده در بالا از طریق کنترلر مرکزی خانه هوشمند قابلیت مدیریت و کنترل را دارند. کنترل مرکزی خانه هوشمند همچنین با کمک اپلیکیشن Zipato (بصورت رایگان) و یا پرتال پیام کوتاه (دارای هزینه) می تواند به شماره هایی که از پیش برای آن تعیین نمودیم پیام کوتاه ارسال نماید و افراد را از وقوع حادثه در خانه و یا ساختمان ما آگاه نماید.

اقلام موجود در بسته ایمنی خانه هوشمند در مواقع زلزله :

- ۱ دستگاه کنترلر مرکزی Zipamicro

- ۱۰ متر رشته نوری RGB

- ۱ عدد کنترل کننده شیر فلکه Zipato

- ۲ عدد ماژول On/Off

- ۱ عدد ماژول پرده هوشمند Zipato

- ۱ عدد آژیر خطر داخلی Zipato

نکته: امکان اضافه شدن به تعداد دستگاه ها و ماژول های بسته بالا وجود دارد (سفارشی سازی).

نقد و بررسی کاربران

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید بدهید.