در این قسمت با کنترل کننده مرکزی خانه هوشمند آشنا خواهید شد. این وسیله مغز خانه هوشمند شما می باشد و برای کنترل وسایل خانه هوشمند الزامی است.

کنترل کننده های مرکزی 6 محصول وجود دارد

 • 1 ریال
  بروزرسانی : 1396-12-25
  ( 0 نقد و بررسی )

  کنترلر مرکزی Zipamicro محصول جدید شرکت Zipato برای مدیریت و کنترل خانه هوشمند می باشد. به نحوی می توان گفت این کنترلر جایگزین کنترلر مرکزی Zipamini شده است که تولید آن متوقف شده بود. ابعاد و سایز این کنترلر مرکزی بسیار کوچک می باشد و در واقع یک کنترلر مرکزی رومیزی است.

  1 ریال
 • 1 ریال
  بروزرسانی : 1396-09-20
  ( 0 نقد و بررسی )

  کنترلر مرکزی Zipatile یک سیستم کامل از اتوماسیون خانه هوشمند می باشد. این دستگاه با داشتن ماژول های متعدد سخت افزاری و تعداد زیادی سنسور می تواند جایگزین دستگاههایی نظیر سیستم های امنیتی، ترموستات، کنترلرهای هوشمند، دوربین های IP، آژیرهای هشدار و ... گردد. این دستگاه بعلت استفاده از فناوری روز دنیا و طراحی زیبا جایزه معتبر CES 2017 را کسب نموده است.

  1 ریال
 • 1 ریال
  بروزرسانی : 1396-08-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  کنترل کننده مرکزی فیبارو لایت مغز متفکر خانه هوشمند شماست و بوسیله آن میتوانید خانه خود را تحت کنترل داشته باشید، فیبارو لایت نسبت به فیبارو ۲ قابلیت های کمتری دارد و همچنین به همان نصبت ارزان تر است،

  1 ریال
 • 1 ریال
  بروزرسانی : 1396-08-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  کنترل کننده مرکزی فیبارو ۲ مغزمتفکر خانه هوشمند شماست و بوسیله آن میتوانید خانه خود را تحت کنترل خود داشته باشید

  1 ریال
 • 1 ریال
  بروزرسانی : 1396-08-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  زیپا مینی با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته با حذف پیچیدگی های شبکه بندی خانه و ارائه یک خانه ساده هر خانه ای را هوشمند می سازد. کاربران می توانند از طریق اینترنت و با وسایل ارتباطی همچون تلفن همراه ، تبلت و ... به این دستگاه در منزل و یا محل کار خود متصل شده و تمامی وسایلی که به آن متصل هستند را کنترل نمایند.

  1 ریال
 • 1 ریال
  بروزرسانی : 1396-09-20
  ( 1 نقد و بررسی )

  کنترلر مرکزی Zipabox یکی دیگر از محصولات شرکت معتبر زیپاتو کرواسی می باشد. این سیستم از امواج رادیویی ساده و مطمئن که به راحتی از دیوارها و کف اتاق ها عبور می کند استفاده می کند. این سیستم همچنین از طریق سیم کشی می تواند به تمامی لوازم الکترونیکی خانه متصل شود. از طریق ماژول های افزایشی این کنترلر می توان امکانات نامحدودی همچون کنترل پرده و کرکره،...

  1 ریال